O NAS

Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o. Sp. j. to wiodąca na polskim rynku grupa dealerska, posiadająca autoryzowane salony Alfa Romeo oraz Jeep w Krakowie i Starowej Górze- Łódź. W ofercie autoryzowanych salonów Sobiesław Zasada Automotive znajdują się bogato wyposażone samochody nowe i używane. Oferta dodatkowo wzbogacona jest o sprzedaż oryginalnych części i akcesoriów do samochodów z gamy FCA.

Firma Sobiesław Zasada Automotive wykonuje również usługi serwisowe i naprawy blacharsko-lakiernicze marek: Alfa Romeo, Jeep oraz Chrysler, Lancia, Dodge w 4 lokalizacjach – Kraków, Starowa Góra- Łódź, Bielsko Biała, Nowy Sącz. 

Dodatkowo w oddziale Starowa Góra- Łódź działa autoryzowany Serwis i Centrum Blacharsko- Lakiernicze dla marki Fiat Professional.

Autoryzowane salony i serwisy Sobiesław Zasada Automotive to zespół wykwalifikowanych doradców i specjalistów, świadczących usługi na najwyższym, światowym poziomie.


Odkryj atrakcyjne oferty naszych samochodów i uwolnij swoje najsilniejsze motoryzacyjne emocje!

MoparSprawdź nasze usługi serwisowe

SOBIESŁAW ZASADA AUTOMOTIVE, u nas znajdziesz oryginalne części zamienne i wykwalifikowanych mechaników świadczących usługi na najwyższym poziomie.

WYBIERZ MARKĘ

KONTAKT