Promocja

Dołącz do grona właścicieli limitowanej wersji
Tonale Edizione Speciale.

Dołącz do wyjątkowego grona osób, które będą zasiadać za kierownicą ekskluzywnej, premierowej Alfy Romeo Tonale Edizione Speciale. Wjedź nią w nową erę! Pokaż światu swoje wnętrze: sportowe, bezkompromisowe, imponujące. Dokładnie takie, jak bogate wnętrze limitowanej Tonale Edizione Speciale, w którym znajdziesz m.in.:

• Fotele pokryte alcantarą z czerwonymi akcentami
• System multimedialny z dotykowym wyświetlaczem 10,25’’ z bezprzewodową łącznością Apple CarPlay / Android Auto oraz wirtualny wyświetlacz zegarów TFT 12,3”
• System bezkluczykowy Keyless Entry i bezdotykowe otwarcie klapy bagażnika ruchem stopy
• Aluminiowe nakładki na pedały oraz manetki zmiany biegów

Wyjątkowy, włoski design wyraża się w każdym detalu – m.in. w czerwonych zaciskach hamulcowych Brembo widocznych za 20-calowymi felgami aluminiowymi czy w adaptacyjnych światłach przednich Full LED w technologii Matrix.
Wersja limitowana Edizione Speciale olśniewa na wiele sposobów: możesz wybrać jeden z czterech kolorów, a także wyposażenie dodatkowe dostępne w pakietach. Niezmienne pozostają wysokie osiągi, gwarantowane przez 1,5-litrowy, 4-cylindrowy silnik o mocy 130 KM z silnikiem elektrycznym „P2” o mocy 15 kW (+20 KM) i momencie obrotowym 55 Nm.

Szczęśliwi posiadacze ekskluzywnej Alfy Romeo Tonale Edizione Speciale mogą liczyć na przedłużoną, aż 5-letnią gwarancję na terenie całej Europy, a także atrakcyjne rozwiązania przygotowane przez FCA Bank i Leasys. Są to m.in. promocje leasingowe, Kredyt Niska Rata oraz wynajem Smart Renting, w ramach którego limitowana i bogato wyposażona Alfa Romeo Tonale jest dostępna już od 2810 zł netto miesięcznie.

Oferta dostępna u autoryzowanych dealerów Alfy Romeo.

Poproś o ofertę, pobierz cennik bądź sprawdź auta dostępne od ręki.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz

Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Wynajem Smart Renting jest skierowany wyłącznie do przedsiębiorców. Rata wynajmu 2 810 złotych netto dotyczy samochodu Alfa Romeo Tonale 1.5 130 KM DCT7 „EDIZIONE SPECIALE” w cenie katalogowej 180 000 złotych brutto w umowie na 36 miesięcy, z limitem 15 000 km rocznie, wpłata własna 5% ceny katalogowej. W podanej racie zawarte są usługa Assistance wraz z samochodem zastępczym. Zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności finansowej klienta. Akcja ograniczona w czasie. Szczegóły akcji u autoryzowanych dealerów Alfa Romeo. Gwarancja Maximum Care dotyczy samochodów Alfa Romeo Giulia, Stelvio oraz Tonale i obejmuje 2 lata gwarancji kontraktowej i 3 lata dodatkowej ochrony serwisowej z łącznym limitem przebiegu 200 tys. km. Szczegółowe warunki gwarancji u autoryzowanych dealerów Alfa Romeo. Niniejszy materiał nie stanowi oferty ani oświadczenia gwarancyjnego w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu oraz opcje jego wyposażenia mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Dostępność opisanych w materiale opcji wyposażenia jest zależna od wersji samochodu i może wiązać się z dopłatą. Szczegóły dotyczące dostępnych konfiguracji i dodatkowo płatnych opcji u autoryzowanych dealerów Alfa Romeo.

Wszystkie ceny są traktowane jako sugestie FCA Poland S.A. dla dealerów i są to ceny orientacyjne wyliczone dla pojazdów wyprodukowanych. Do podanych cen doliczana będzie opłata transportowa o wysokości 500 zł brutto. Naszym zamiarem jest pokazywanie zawsze jak najbardziej aktualnych cen. Jednak z uwagi m.in. na globalny kryzys produkcyjny, a w szczególności uwzględniając światowy kryzys w zakresie półprzewodników oraz z uwagi na trwające zakłócenia w łańcuchu dostaw zainicjowane globalną pandemią COVID 19 i spotęgowane przez kryzys w Eurazji, które wpływają bezpośrednio na możliwości produkcyjne większości producentów pojazdów na rynku, na które producent pojazdu ani FCA Poland S.A. nie ma wpływu i nie ponosi za nie odpowiedzialności, producent pojazdu ani FCA Poland nie może zagwarantować ceny pojazdu ani też daty jego produkcji. Montaż akcesoriów dodatkowych może wymagać dodatkowej opłaty. Szczegóły w salonach.
Image