O Nas

Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o. Sp. k. to wiodąca na polskim rynku grupa dealerska posiadająca autoryzowane salony Alfa Romeo oraz Jeep w Krakowie i Starowej Górze- Łódź. W ofercie autoryzowanych salonów Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o. Sp. k. znajdują się bogato wyposażone samochody nowe i używane. Oferta dodatkowo jest wzbogacona o sprzedaż oryginalnych części i akcesoriów do samochodów z gamy FCA.
Firma Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o. Sp. k. świadczy również usługi autoryzowanego serwisu i serwisu blacharsko-lakierniczego marek: Alfa Romeo, Chrysler, Lancia, Jeep i Dodge w 4 lokalizacjach – Kraków, Starowa Góra- Łódź, Bielsko Biała, Nowy Sącz.
Dodatkowo w oddziale Starowa Góra- Łódź działa autoryzowany Serwis i Centrum Blacharsko- Lakiernicze dla marki Fiat Professional.
Autoryzowane salony i serwisy Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o. Sp. k. to zespół wykwalifikowanych doradców i specjalistów, świadczących usługi na najwyższym, światowym poziomie.Administratorem danych jest Sobiesław Zasada Automotive sp. z o.o., sp.k z siedzibą w Krakowie, przy ul. Armii Krajowej 19, tel. +48 12 639 55 00, email: info@zasadaauto.pl,  kontakt do Inspektora Ochrony Danych - email: iod24@agileo.it

Wybrana lokalizacja