Promocja

Jeep® Compass w abonamencie od 1140 zł netto/mies. bez wpłaty własnej

Jeep® Compass to nowoczesny kompaktowy SUV, o płynnych, aerodynamicznych liniach nadwozia, atletycznej sylwetce i chromowanych detalach, które tworzą pojazd wyróżniający się zarówno na bezdrożach, jak i w mieście. W wykonanym z najwyższą starannością wnętrzu wzrok przyciągają ergonomiczne fotele, 7-calowy kolorowy wyświetlacz dotykowy oraz obszyta skórą wielofunkcyjna kierownica. Dzięki znajdującym się na niej przyciskom sterowania radiem, systemem głośnomówiącym i tempomatem kierowca może całkowicie oddać się przyjemności prowadzenia. Compass oferuje kilka silników do wyboru oraz nowoczesne i układy napędowe 4x4. Podczas podróży kierowcę i pasażerów chroni ponad 70 dostępnych systemów bezpieczeństwa.
 
NAGRODY I WYRÓŻNIENIA:
Jeep® Compass najlepszym samochodem dla menadżera w klasie dużych SUV/crossoverów w plebiscycie branży flotowej Fleet Awards Polska 2019.
 
Teraz Jeep® Compass w abonamencie od 1140 zł netto/mies. bez wpłaty własnej
Dowiedz się więcej > https://abonament.jeep.pl/

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta wynajmu jest skierowana wyłącznie do przedsiębiorców. Rata wynajmu 1 140 PLN netto dotyczy samochodu Jeep Compass LIMITED 1.4 TMair AT9 4WD w umowie na 36 miesięcy, z limitem 10 000 km rocznie, bez wpłaty własnej. W racie zawarte jest ubezpieczenie OC. Szczegóły promocji są dostępne u autoryzowanych dealerów Jeep. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne u dealerów sieci FCA Poland.