Promocja

Elastyczny wynajem długoterminowy
Bez wpłaty własnej.


Stała niska rata - już od 55 gr netto/km

Jeep® Renegade w wynajmie długoterminowym Leasys Miles to elastyczne i innowacyjne rozwiązanie dla tych klientów, którzy korzystają z samochodu nieregularnie i pokonują mniejsze dystanse ni�� przeciętni kierowcy. Leasys Miles działa zgodnie z formułą Pay per use – płacisz niską stałą miesięczną kwotę oraz zmienną składkę zależną od liczby przejechanych kilometrów.

Pierwszy 1000 kilometrów jest wliczony w stałą część raty - nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat!!
• Już od 55 gr netto/km!
Wpłata własna 0 zł!
• Miesięczny czynsz obejmuje stałą, niską kwotę oraz zmienną składkę za liczbę przejechanych kilometrów
• Wynajem na 48 miesięcy
Brak limitu przejechanych kilometrów
• Dwie opcje programu: Miles – w racie zawarte jest ubezpieczenie OC i Assistance, a także samochód zastępczy oraz Miles Plus – rata zawiera dodatkowo pełną obsługę serwisową, ochronę od kradzieży i pożaru, ochronę szyb i ochronę AC.

Jeep®Renegade LIMITED GSE T3 Turbo 120 KM M6 czeka na Ciebie w wynajmie długoterminowym. Odkryj wszystkie zalety Leasys Miles na drodze. Skonfiguruj swojego wymarzonego Jeepa sprawdź samochody dostępne odręki lub znajdź najbliższego dealera Jeepa.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz

RENEGADE MILES Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta wynajmu Miles jest skierowana wyłącznie do osób fizycznych, prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Rata wynajmu składa się z części stałej oraz zmiennej zależnej od liczby przejechanych kilometrów. Stała część raty wynajmu 599 PLN netto dotyczy samochodu Jeep Renegade LIMITED GSE T3 Turbo 120 KM M6 w umowie na 48 miesięcy, z limitem 1 000 km rocznie, bez wpłaty własnej. W podanej racie zawarte są obowiązkowe opcje dodatkowe: ubezpieczenie OC oraz usługa Assistance wraz z samochodem zastępczym. Po przekroczeniu pierwszego 1000 km aktywuje się naliczanie zmiennej części raty wynajmu za każdy przejechany kilometr w wysokości 0,55 PLN/KM. Akcja ograniczona w czasie. Szczegóły akcji są dostępne u autoryzowanych dealerów Jeep. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu oraz opcje jego wyposażenia mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska oraz dostępnych konfiguracji i dodatkowo płatnych opcji dostępne u dealerów sieci Jeep. 

RENEGADE MILES PLUS Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta wynajmu Miles jest skierowana wyłącznie do osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Rata wynajmu składa się z części stałej oraz zmiennej zależnej od liczby przejechanych kilometrów. Stała część raty wynajmu 649 PLN netto dotyczy samochodu Jeep Renegade LIMITED GSE T3 Turbo 120 KM M6 w umowie na 48 miesięcy, z limitem 1 000 km rocznie, bez wpłaty własnej. W podanej racie zawarte są obowiązkowe opcje dodatkowe: ubezpieczenie OC, usługa Assistance wraz z samochodem zastępczym, pełna obsługa serwisowa, ochrona AC, ochrona od kradzieży i pożaru oraz ochrona szyb. Po przekroczeniu pierwszego 1000 km aktywuje się naliczanie zmiennej części raty wynajmu za każdy przejechany kilometr w wysokości 0,67 PLN/KM. Akcja ograniczona w czasie. Szczegóły akcji są dostępne u autoryzowanych dealerów Jeep. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu oraz opcje jego wyposażenia mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegoły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska oraz dostępnych konfiguracji i dodatkowo płatnych opcji dostępne u dealerów sieci Jeep.

Logo