Promocja

Jeep® Renegade w abonamencie od 899 zł netto/mies. bez wpłaty własnej

Renegade to najmniejszy Jeep w rodzinie, który swoim temperamentem i żądzą przygód nie ustępuje większym Jeepom. Pokrewieństwo z legendarnym Wranglerem, do którego bezpośrednio nawiązuje stylistyka tego nowoczesnego SUV-a, zobowiązuje. Renegade jest dostępny z dwoma rodzajami napędu – na cztery lub dwa koła oraz 9-biegową automatyczną skrzynią, która zapewnia lepsze osiągi. Wyposażony jest też w liczne funkcje, dzięki którym doskonale radzi sobie w każdym terenie, bogatą gamę oszczędnych silników i najnowszą technologię. Komfortowo może nim podróżować 5 osób, którym zapewnia zaskakująco obszerną przestrzeń bagażową oraz możliwość dzielenia się wrażeniami z drogi dzięki usługom UconnectTM LIVE.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA:
Amerykański Insurance Institute for Highway Safety (IIHS) przyznał modelowi Jeep® Renegade najwyższą ocenę w kategorii bezpieczeństwa „Top Safety Pick".

Czytelnicy specjalistycznego francuskiego magazynu „SUV Crossover" przyznali modelowi Jeep® Renegade prestiżowy tytuł „SUV Urbain de l'Année 2019".

Już piąty rok z rzędu Jeep® Renegade został uznany za najlepszego „Subkompaktowego SUV-a" według specjalistycznego niemieckiego magazynu „OFF ROAD". 
 
 
Teraz Jeep® Renegade w abonamencie od 899 zł netto/mies. bez wpłaty własnej
Dowiedz się więcej > https://abonament.jeep.pl/

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta wynajmu jest skierowana wyłącznie do przedsiębiorców. Rata wynajmu 899 PLN netto dotyczy samochodu Jeep Renegade LIMITED GSE T3 Turbo 120KM M6 w umowie na 36 miesięcy, z limitem 10 000 km rocznie, bez wpłaty własnej. W racie zawarte jest ubezpieczenie OC. Szczegóły promocji są dostępne u autoryzowanych dealerów Jeep. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne u dealerów sieci FCA Poland.