TECHNOLOGIA, KTÓREJ NIGDY WCZEŚNIEJ NIE DOŚWIADCZYŁEŚ

Jeep® odkrywa na nowo napęd na cztery koła poprzez połączenie swoich wyjątkowych możliwości 4x4 z potężnym silnikiem elektrycznym.

100% HYBRYDA. 100% JEEP®

Zużycie paliwa i emisja spalin zostały zmniejszone, a osiągi i bezpieczeństwo zwiększone. Co więcej, 4xe jest kluczem do otwarcia drzwi nowego świata mobilności, który zmienia sposób przeżywania prawdziwych przygód z Jeepem.

ŁATWE ŁADOWANIE

Każdy Jeep® 4xe Plug-in Hybrid może automatycznie ładować akumulator w czasie jazdy. Ponadto, Jeep® 4xe ma wiele możliwości ładowania z gniazdka, które są intuicyjne, wszechstronne i proste w użyciu w każdej sytuacji. Ładowanie baterii jest łatwe i szybkie.

 

Jeep® 4xe Plug-in Hybrid jest standardowo wyposażony w kabel do ładowania umożliwiający pełne naładowanie akumulatora za pomocą zwykłego gniazdka. Czas pełnego naładowania akumulatora od zera to mniej niż 4 godziny.

EASYWALLBOX

Naładuj akumulator szybciej. Nowy easyWallbox (dostępny na życzenie ) jest inteligentną i intuicyjną ładowarką, którą można łatwo zamontować w domu bez pomocy elektryka. Dzięki prostej konfiguracji easyWallbox będzie wiedział ile energii jest wykorzystywane przez urządzenia domowe i odpowiednio dostosuje moc ładowania, tak aby uniknąć przeciążenia sieci. Jest również w stanie zapisywać i wykorzystywać dane poprzednich cyklów, aby zoptymalizować proces ładowania.

ZAWSZE POŁĄCZONY

Technologia na pokładzie 4xe Plug-in Hybrid obejmuje najnowsze rozwiązania łączności dostępne w usługach Jeep®. Obsługuj pojazd zdalnie i zarządzaj jego ładowaniem w prosty i intuicyjny sposób, bezpośrednio ze smartfona przez aplikację mobilną Jeep®.

 

ZDALNE ZARZĄDZANIE I INTELIGENTNA NAWIGACJA

Obsługuj Jeepa 4xe Plug-in Hybrid na odległość. Monitoruj stan akumulatora bezpośrednio ze smartfona, a dzięki interaktywnej nawigacji możesz znaleźć najbliższe dostępne stacje ładowania i informacje o gniazdkach, godzinach pracy i dostępności oraz miejscach, które wcześniej zaznaczyłeś.

 

HARMONOGRAM ŁADOWANIA

Zaplanuj ładowanie samochodu i wybierz pobór mocy. Możesz nawet ustawić temperaturę swojego pojazdu zanim do niego wsiądziesz. Wszystko bezpośrednio na smartfonie dzięki aplikacji mobilnej Jeep®. Wszystkie opcje ładowania są teraz w zasięgu ręki.

WIĘCEJ TECHNOLOGII NIŻ KIEDYKOLWIEK WCZEŚNIEJ

Jeep® 4xe Plug-in Hybrid, wyposażony jest w układ napędowy składający się z silnika benzynowego napędzającego przednie koła oraz silnika elektrycznego zarezerwowanego dla tylnych kół. Silnik elektryczny jest zasilany przez akumulator o mocy 11,4 kW, który można ładować w czasie jazdy poprzez hamowanie regeneracyjne lub z gniazdka elektrycznego. Wybierając całkowicie elektryczny tryb jazdy przejedziesz do 50 km, idealny zasięg dla jazdy po mieście.